search

PEDIAKID СПРЕЙ НІС-ГОРЛО / NEZ-GORGE SPRAY, 20 мл

413,00 ₴
з податком

PEDIAKID НАТУРАЛЬНИЙ СПРЕЙ НІС-ГОРЛО / NEZ-GORGE SPRAY, 20 мл

Натуральний спрей для дітей з насадками для горла і носа

Полегшує симптоми застуди: очищає ніс і заспокоює горло.

Містить злегка гіпертонічний розчин морської води, що промиває ніс дитини, очищаючи дихальні шляхи і полегшуючи видалення слизу і мікробів. Алое віра утворює захисну плівку на слизовій оболонці, заспокоює ангіну і обмежує поширення інфекції. Також містить екстракти ехінацеї та прополісу, мідь, гідролати евкаліпта і розмарину з протизастійними властивостями. Поставляється з 2 насадками (для носа і для горла) для безпечного застосування 2 в 1. Спрей не аерозольний.

Для носа: від 6 місяців до 15 років.

Для горла: від 1,5 років до 15 років.

Категорія

Оптові знижки

Кількість Unit discount Ви заощаджуєте
3 15% 185,85 ₴
Кількість

 

Гарантії та сертифікати

 

Доставка та оплата

 

Повернення товару

PEDIAKID НАТУРАЛЬНИЙ СПРЕЙ НІС-ГОРЛО / NEZ-GORGE SPRAY, 20 мл

Натуральний спрей для дітей з насадками для горла і носа

Полегшує симптоми застуди: очищає ніс і заспокоює горло.

Містить злегка гіпертонічний розчин морської води, що промиває ніс дитини, очищаючи дихальні шляхи і полегшуючи видалення слизу і мікробів. Алое віра утворює захисну плівку на слизовій оболонці, заспокоює ангіну і обмежує поширення інфекції. Також містить екстракти ехінацеї та прополісу, мідь, гідролати евкаліпта і розмарину з протизастійними властивостями. Поставляється з 2 насадками (для носа і для горла) для безпечного застосування 2 в 1. Спрей не аерозольний.

Для носа: від 6 місяців до 15 років.

Для горла: від 1,5 років до 15 років.

Рекомендації по застосуванню: Для носа: по 2 натискання спрею в кожну ніздрю 2 - 3 рази на день протягом 5 днів. Підходить для дітей грудного віку. Для горла: з 30 місяців - по 2 натискання спрея на задню стінку горла, 3 - 4 рази на день протягом 5 днів. Не використовуйте в разі чутливості, або алергії до будь-якого компонента, або в разі медикаментозного лікування носа або горла, якщо це не рекомендовано лікарем. При використанні у немовлят і дітей молодшого віку, вживайте заходів обережності, розпорошуючи засіб.

Інгредієнти: Водний дистилят евкаліпту (Eucalyptus globulus), морська вода на основі морської солі Мертвого моря, підготовлена вода, водний дистилят (Rosmarinus officinalis), екстракт ехінацеї (Echinacea angustifolia), екстракт прополісу, загущувач: ксантанова камедь, харчовий консервант: сорбат калію, екстракт алое (Aloe vera barbadensis), глюконат міді, регулятор кислотності: лимонна кислота.

Форма випуску: 20 мл не аерозольний спрей з насадками для горла та носу, в коробці.

Умови зберігання: Зберігайте в упаковці виробника в сухому місці, захищеному від світла, високих температур, вологості, недоступному для дітей.

Кінцева дата споживання «Вжити до»: дивись на етикетці (упаковці).

Виробник: Лабораторія ІНЕЛДЕА, Франція, 06510, Карро, ЗІ Карро, 4-та Авеню – 10-та Ру.

pk14

Характеристики

Вік
від 6 місяців
Форма випуску
спрей 20 мл з насадками для носа та горла
Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.

PEDIAKID СПРЕЙ НІС-ГОРЛО / NEZ-GORGE SPRAY, 20 мл

PEDIAKID СПРЕЙ НІС-ГОРЛО / NEZ-GORGE SPRAY, 20 мл
Кількість
Ціна:
413,00 ₴
Ітого:
Про покупця