search

PEDIAKID ВУШНИЙ СПРЕЙ / OTI-PROTECT 30 мл

329,00 ₴
з податком

PEDIAKID НАТУРАЛЬНИЙ ВУШНИЙ СПРЕЙ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-Х МІСЯЦІВ / OTI-PROTECT 30 мл

Призначений для гігієни вуха: змащує вушний канал, природним чином видаляє надлишок вушної сірки і, таким чином, запобігає утворенню пробок

• Природно видаляє вушну сірку;

• Запобігає забрудненню;

• 100% натуральні інгредієнти

Від 3 місяців

Категорія
Кількість

 

Гарантії та сертифікати

 

Доставка та оплата

 

Повернення товару

PEDIAKID НАТУРАЛЬНИЙ ВУШНИЙ СПРЕЙ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-Х МІСЯЦІВ / OTI-PROTECT 30 мл

Призначений для гігієни вуха: змащує вушний канал, природним чином видаляє надлишок вушної сірки і, таким чином, запобігає утворенню пробок

• Природно видаляє вушну сірку;

• Запобігає забрудненню;

• 100% натуральні інгредієнти

Від 3 місяців

+ ПРЕПАРАТУ: Медичний пристрій, відповідно до положень європейської директиви 93/42 / EC Class I - М'яка дія, без газу

Спеціально розроблений для маленьких дітей (від 3 місяців), змащує вушний канал і сприяє його зволоженню, щоб природним чином видалити надлишок сірки, який може затримувати чужорідні тіла (пил, бактерії), а також залишкову воду після купання або після моря.

Ексклюзивна формула PEDIAKID® Oti-Protect складається з 100% натуральних інгредієнтів: оливкової олії фармацевтичної якості, ефірної олії м'яти перцевої для забезпечення ідеальної гігієни вуха, видаляє надлишок вушної сірки і тим самим запобігає забрудненню. Завдяки ефірній олії м'яти, при нанесенні забезпечує приємне відчуття свіжості.

Рекомендації по застосуванню: Підходить для дітей від 3 місяців, а також дітей старшого віку і дорослих. Перед використанням струсіть флакон і натисніть кілька разів, поки не з'явиться рідина. Помістіть вкладиш в зовнішній слуховий прохід і введіть відповідну дозу, потім обережно помасуйте підставу вуха. Нахиліть голівку в бік, щоб сприяти видаленню рідини і забруднень з вуха. Протріть чистою тканиною. Повторіть цей крок для іншого вуха.

У разі надлишку вушної сірки: від 1 до 2 натискань в кожен вушний канал від 3 до 5 разів на день до повного видалення вушної сірки.

Для профілактичного використання, для обмеження накопичення вушної сірки: від 1 до 2 натискань в кожен вушний канал від 1 до 2 разів на тиждень.

Для профілактичного використання в разі купання або морських занять: від 1 до 2 натискань в кожен вушний канал перед купанням або морськими розвагами.

Не використовуйте в разі підвищеної чутливості або алергії на інгредієнти. Не використовуйте в разі пошкодження барабанної перетинки або запалення; в разі сумнівів і питань, проконсультуйтеся з лікарем або медичним працівником.

Інгредієнти: 100% натуральні інгредієнти: оливкова олія фармацевтичної якості * (99,95%), ефірна олія м'яти перцевої (0,05%). Не містить води і консервантів. * Рафінована оливкова олія, характеристики якої відповідають вимогам Європейської Фармакопеї (зокрема, по кислотному числу, перекису, тощо).

Форма випуску: Не аерозольний спрей 30 мл з насадкою-вкладишем для вуха, в коробці.

Умови зберігання: Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці у вертикальному положенні і при кімнатній температурі не вище 25 ° C. Препарат повинен бути використаний протягом 6 місяців після першого використання.

Кінцева дата споживання: дивись на етикетці (упаковці).

Виробник: Лабораторія ІНЕЛДЕА, Франція, 06510, Карро, ЗІ Карро, 4-та Авеню – 10-та Ру.

pk34

Характеристики

Вік
від 3 місяців
Форма випуску
спрей 30 мл
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.

PEDIAKID ВУШНИЙ СПРЕЙ / OTI-PROTECT 30 мл

PEDIAKID ВУШНИЙ СПРЕЙ / OTI-PROTECT 30 мл
Кількість
Ціна:
329,00 ₴
Ітого:
Про покупця